قوانین و مقررات سایت


کاربر گرامی  ، قوانین و مقررات استفاده از سایت را به شرح ذیل به اطلاع می رساند.

استفاده از سایت و امکانات آن به منزله پذیرش تمامی مفاد این تفاهم نامه از طرف شما می باشد.

  • سایت بیمه بان جهت ارائه  و مشاوره ی انواع خدمات بیمه ای  و استعلام بیمه نامه و عملیات مربوط به خرید آنلاین  توسط کارشناسان دارای قرارداد با این مجموعه، پیاده سازی و در اختیار شما قرار گرفته است.
  • قیمت های ارائه شده در این سایت صرفا جهت اطلاع کاربران از قیمتها بوده و سایت بیمه بان هیچگونه تعهدی نسبت به دقیق بودن قیمتها و کاربرد آن جهت ارائه با بیمه گذاران را ندارد.لذا لازم است جهت دریافت قیمت قطعی حتما درخواست مکتوب به دفتر مرکزی ارسال گردد. همچنین با توجه به تغییرات قیمت ها در این حوزه ، بیمه بان پس از ارسال درخواست صدور و تکمیل پیشنهاد بیمه نامه ی درخواستی ، قیمت ها آن ها از شرکتهای بیمه اخذ و بصورت لحظه ای کنترل نموده و در صورت افزایش یا کاهش قیمت بیمه نامه  که از طریق بیمه گر اعلام می گردد آن را به اطلاع شما می رساند.
  • بروز رسانی های قیمتهای ارائه شده در سایت بر مبنای تغییرات توسط بیمه گرها انجام می گردد .
  • کلیه فعالیتها و مقررات سایت منطبق با قوانین جاری کشور ایران می باشد و حسب الامر دارای مجوزهای لازم جهت کلیه فعالیت های خود در این سایت می باشد.
  • پیام های کوتاه ارسالی توسط سایت صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و در صورت وضع قوانین در این خصوص سایت می تواند به صورت کاملا یکطرفه از ارائه این سرویس به کاربران خودداری نماید.
  • شما با تایید این تفاهم نامه و یا استفاده از امکانات سایت و یا ثبت نام در سایت این اختیار را به بیمه بان می دهید که هر زمان که صلاح بداند نسبت به تغییر و اصلاح قوانین این تفاهم نامه اقدام نماید. و شما با مراجعه به این بخش از قوانین و تعهدات جدید سایت آگاه شوید.

رفع مسئولیت:

سایت بیمه بان تمام توان و علم خود را جهت ارائه بهترین سرویس پایدار بکار میگیرد و روی تمامی سرویس ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت میکند ( از قبیل پشتیبان گیری از سایت ها و … ) اما این سایت تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(از قبیل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی شما در استفاده از محصولات و یا خدمات این شرکت و یا به هر علتی موجب از دست رفتن اطلاعات و فایلها باشد.